Wie contacteren?

De contactpersoon bij de Brailleliga varieert naargelang de woonplaats van de blinde of slechtziende persoon. Hierbij vind je een lijst van contactpersonen per regio.

Brussels Hoofdstedelijk Gewest (Nederlandstalig)

Antoon Janssens

Contacteer ons per e-mail antoon.janssens@braille.be

Contacteer ons per telefoon 02 533 32 39

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 9 uur tot 12 uur. 
In de hoofdzetel te Brussel.

Vlaams Gewest

PROVINCIE ANTWERPEN

Regio Antwerpen

Ineke Godts

Contacteer ons per e-mail ineke.godts@braille.be

Contacteer ons per telefoon 02 533 32 38

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 9 uur tot 12 uur.
In het regiohuis Antwerpen

Regio Geel

Anouk Plessers

Contacteer ons per e-mail anouk.plessers@braille.be

Contacteer ons per telefoon 014 58 50 68

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 9 uur tot 12 uur.
In het regiohuis Geel.

PROVINCIE LIMBURG

Karolien Albergs

Contacteer ons per e-mail karolien.albergs@braille.be

Contacteer ons per telefoon 011 21 58 88

Telefonisch bereikbaar op maandag en vrijdag van 9 uur tot 12 uur.
In het regiohuis Hasselt.

PROVINCIE OOST-VLAANDEREN

Meetjesland, Oost Oost-Vlaanderen

Anneleen Collier 

Contacteer ons per e-mail anneleen.collier@braille.be

Contacteer ons per telefoon 09 245 66 78

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 9 uur tot 12 uur.
In het regiohuis Gent.

Gent, Zuid Oost-Vlaanderen

Nadja De Craecker

Contacteer ons per e-mail nadja.de.craecker@braille.be

Contacteer ons per telefoon 09 220 58 78

Telefonisch bereikbaar op maandag en vrijdag van 9 uur tot 12 uur.
In het regiohuis Gent.

PROVINCIE VLAAMS-BRABANT - Noord

Esther Cortens

Contacteer ons per e-mail esther.cortens@braille.be

Contacteer ons per telefoon 016 20 37 97

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 9 uur tot 12 uur.
In het regiohuis Leuven.

PROVINCIE VLAAMS-BRABANT - Centrum

Ineke Godts

Contacteer ons per e-mail ineke.godts@braille.be

Contacteer ons per telefoon 02 533 32 38

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 9 uur tot 12 uur.
In de hoofdzetel in Brussel.

PROVINCIE VLAAMS-BRABANT - Zuid

 Antoon Janssens

Contacteer ons per e-mail antoon.janssens@braille.be

Contacteer ons per telefoon 02 533 32 39

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 9 uur tot 12 uur.
In de hoofdzetel in Brussel.

PROVINCIE WEST-VLAANDEREN

Ethel De Laere

Contacteer ons per e-mail ethel.de.laere@braille.be

Contacteer ons per telefoon 056 20 64 60

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 9 uur tot 12 uur
in het regiohuis Kortrijk 

Permanentie de eerste maandag van de maand van 13 uur tot 15 uur in het regiopunt in Oostende: Huize Willy Kooy, Hospitaalstraat 35, 1,04 8500 Oostende. Telefoonnummer: 059 59 20 01.

Brussel (FR)

Sint-Agatha-Berchem, Brussel, Ganshoren, Haren, Jette, Koekelberg, Laeken, Molenbeek, Neder-Over-Heembeek

Dahlia Ameluan

Contactez-nous par e-mail dahlia.ameluan@braille.be

Contactez-nous par téléphone 02 533 32 21

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 8 uur tot 11 uur.
In de hoofdzetel in Brussel.

Anderlecht, Etterbeek, Vorst, Elsene, Ukkel

Théodore Savino

Contactez-nous par e-mail theodore.savino@braille.be

Contactez-nous par téléphone 02 533 32 20

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 8 uur tot 11 uur.
In de hoofdzetel in Brussel. 

Oudergem, Evere, Schaarbeek, Sint-Gillis, Sint-Joost, Watermaal-Bosvoorde, Sint-Lambrechts-Woluwe, Sint-Pieters-Woluwe

Sophie Arschoot

Contactez-nous par e-mail sophie.arschoot@braille.be

Contactez-nous par téléphone 02 533 32 23

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 8 uur tot 11 uur.
In de hoofdzetel in Brussel.

Wallonië

WAALS-BRABANT

Alexandre Compernolle

Contactez-nous par e-mail alexandre.compernolle@braille.be

Contactez-nous par téléphone 025 33 33 44

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 8 uur tot 11 uur.
In de hoofdzetel in Brussel.

HENEGOUWEN, THUIN

Charleroi, Thuin, La Louvière

Davina Tantimonaco

Contactez-nous par e-mail davina.tantimonaco@braille.be

Contactez-nous par téléphone 071 32 88 22

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 8 uur tot 11 uur.
In het regiohuis Charleroi. 

Aat, Moeskroen, Zinnik, Doornik, Bergen

Hélène Pluvinage

Contactez-nous par e-mail helene.pluvinage@braille.be

Contactez-nous par téléphone 068 33 54 50

Telefonisch bereikbaar op vrijdag van 8 uur tot 12 uur.
In het regiohuis Aat.

 

PROVINCIE LUIK

Barbara Magenti

Contactez-nous par e-mail barbara.magenti@braille.be

Contactez-nous par téléphone 04 229 33 35

Telefonisch bereikbaar op vrijdag van 8 uur tot 12 uur.
In het regiohuis Luik.

 

PROVINCIE LUXEMBURG

Marie-Anne Desmet

Contactez-nous par e-mail marie-anne.desmet@braille.be

Contactez-nous par téléphone 061 23 31 33

Telefonisch bereikbaar op vrijdag van 8 uur tot 11 uur.
In het regiohuis Libramont.

 

PROVINCIE NAMEN

Valérie Staal

Contactez-nous par e-mail valerie.staal@braille.be

Contactez-nous par téléphone 081 31 21 26

Telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 8 uur tot 11 uur.
In het regiohuis Jambes.