De Brailleliga pakt uit met een splinternieuwe reeks filmpjes op sociale media. Ontdek ‘Het toegankelijke spel van de maand’ — een reeks creatieve en speelse video’s bedacht én gemaakt door onze spelothecaris Hatice!
Of het nu spelletjes zijn om ons brein te testen of spelletjes puur voor het plezier, spelen moet ook zijn plaats krijgen in het dagelijkse leven van blinde of slechtziende personen.
Ontdek ‘Het toegankelijke spel van de maand’ — een reeks creatieve en speelse video’s bedacht én gemaakt door onze spelothecaris Hatice!
Hatice Dasdelen, 28 jaar, spelothecaris van de Brailleliga, vanzelfsprekend gepassioneerd door gezelschapsspelletjes.
De lijst met toegankelijke videogames is de laatste jaren gegroeid. Een blik op de spelletjeswereld met Quentin Gosset die de Franstalige lessen geeft over Android smartphones, en gamet in zijn vrije tijd.