|
Een Europese studie toonde aan dat een Belgisch gezin gemiddeld 634 euro aan geschenken voor de eindejaarsperiode spendeert. Als we een deel van dat bedrag inzetten waar het echt nodig is, kunnen we de kerstdroom dichterbij brengen. Vraag daarom in de eindejaarsperiode een FeelGoodGift. U vraagt dan een goedkoper cadeau te geven en een gift te doen ten voordele van de Brailleliga.
Hoe werkt het?
Breng een bezoekje aan de website www.feelgoodgift.be waar u zich gratis kan registreren. U hoeft enkel uw naam, voornaam en e-mailadres in te vullen en de Brailleliga aan te klikken als goed doel. Vervolgens gebeurt de registratie en kan u uw familieleden, vrienden of kennissen op de hoogte brengen dat u in de eindejaarsperiode deelneemt aan de actie. Zij hoeven enkel te surfen naar de website en onder het item “zoeken” kan gezocht worden op uw naam en komen zij terecht op uw persoonlijke pagina. Daar hoeven zij enkel aan te klikken “ik schenk aan de Brailleliga” en vervolgens kunnen zij overgaan tot de online betaling. Na de betaling krijgen zij een “FeelGoodGift-certificaat” met vermelding van uw naam en de naam van de Brailleliga als begunstigde. Dit certificaat kan bij het geschenk gestopt worden. U wordt ook zelf per e-mail op de hoogte gebracht van de schenking.
Door deel te nemen aan deze originele actie kan u de Brailleliga steunen in haar gratis dienstverlening die zij biedt aan blinde en slechtziende personen. Alvast bedankt voor uw FeelGoodGift en vooral prettige eindejaarsfeesten en voor ieder van u de beste wensen voor het nieuwe jaar !

|